Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.

Kreiptis į specialistą dažnai trukdo, jog esate toli nuo namų, netobulas vietinės kalbos žinojimas arba tiesiog susitikimui su psichologu negalite skirti pakankamai laiko. Tada konsultacija internetu patogi išeitis – galite tiesiog parašyti laišką.

Ir ne svarbu kur esate – ar dirbate užsienyje, ar gyvenate vietovėje, kur nėra psichologo, ar atostogaujate egzotiškame krašte, su specialistu galite bendrauti jūsų gimtąja kalba bei pasirinkti jums tinkamą laiką – laišką galite rašyti po visų darbų, kad ir naktį. 

Dažnai klientai pastebi, kai problema labai aštri, kalbėti apie ją būna per sunku. Tokiu atveju problemą daug lengviau išdėstyti rastu. Rašydami laišką, visada yra laiko apgalvoti savo mintis, duoti sau  minutę atokvėpio ir vėl sugrįžti prie savo minčių, jas papildyti. Jūs neriboja laikas, svetima psichologo kabineto aplinka, galimos ar menamos psichologo reakcijos.

Prasmingai kreiptis dėl konsultacijos elektroniniais laiškais, jei:

  • Jūs gyvenate užsienyje ir negalite gauti psichologo pagalbos jūsų gimtąja kalba;
  • Jūs gyvenate vietovėje, kur nėra psichologo;
  • Jūs daug keliaujate;
  • Jūsų darbo grafikas labai įtemptas ir negalite rasti laiko konsultacijoms;
  • Jūs auginate vaikus ir negalite palikti jos vienus;
  • Siekiate išlaikyti anonimiškumą (galite sugalvoti bet kokį el.pašto adresą);
  • Jus gąsdina susitikimas su psichologu (pvz., turite kalbos ar klausos sutrikimus);
  • Nenorite būti suvaržytas vietos ar laiko.

Dėl internetinių konsultacijų elektroniniais laiškais rašykite:    Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vieno atsakymo el.paštu kaina – 25 Eur.; iš anksto numatytų trijų atsakymų kaina – 60 Eur.

Reikalingas išankstinis apmokėjimas. Parašykite man ir aš atsiusiu Jums savo sąskaitos numerį.

Naujienos

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...

Dzenraizgymo seminaras „Joga smegenims“

Šiuolaikiniame kupiname skubos, įtampos ir streso gyvenime žmogui būtina sustoti, atsipūsti, nusiraminti, pabūti savimi.

Skaityti daugiau...

Individualūs seminarai poroms

Neretai gyvenimas poroje/šeimoje atrodo kaip nuolatinis taikymasis vienas prie kito, pastovus dalijimasis pareigomis bei kylančių problemų sprendimas.

Skaityti daugiau...