Psichologinis konsultavimas skirtas žmonėms, norintiems įveikti iškilusius sunkumus jų esamoje gyvenimo situacijoje, bei išmokti savarankiškai tvarkytis su panašiomis problemomis ateityje.
Psichologas gali padėti:

      ·         kai jūs susiduriate su bendravimo sunkumais (su artimais žmonėmis, draugais, šeimos nariais: sutuoktiniu ar partneriu, tėvais, vaikais),

·         kai jūs nepatinkate pats sau ar nepasitikite savimi, kai jums kyla abejonių priimant svarbius sprendimus,

·         kai jūs išgyvenate stiprų psichologinį sukrėtimą ( patyrėte avariją, artimo žmogaus netektį, smurtą, skyrybas),

·         kai jūs išgyvenate stiprų nerimą, liūdesį, jaučiatės depresiškas, kai jus kankina įvairios baimės,

·         kai jaučiate, kad gyvenimas tapo nebemielas, bet nesuprantate dėl ko, nebesuprantate savo jausmų, nebegalite susivokti savyje ar praradote gyvenimo prasmės jausmą.

 

Registruotis terapijai galima:

telefonu 8-685-41554

el.paštu : elena@psichologaskaune.lt ;

KONSULTACIJOS INTERNETU

  • Jei Jūs gyvenate užsienyje ir negalite gauti psichologo pagalbos jūsų gimtąja kalba;
  • Jei Jūs gyvenate vietovėje, kur nėra psichologo;
  • Jei Jūs daug keliaujate;
  • Jei Jūsų darbo grafikas labai įtemptas ir negalite rasti laiko konsultacijoms;
  • Jei Jūs auginate vaikus ir negalite palikti jos vienus;
  • Jei siekiate išlaikyti anonimiškumą (galite sugalvoti bet kokį el.pašto adresą);
  • Jei Jus gąsdina susitikimas su psichologu (pvz., turite kalbos ar klausos sutrikimus);
  • Arba tiesiog nenorite būti suvaržytas vietos ar laiko

prasmingai kreiptis dėl konsultacijos internetu elektroniniais laiškais.

Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.

Kreiptis į specialistą dažnai trukdo, jog esate toli nuo namų, netobulas vietinės kalbos žinojimas arba tiesiog susitikimui su psichologu negalite skirti pakankamai laiko. Tada konsultacija internetu patogi išeitis – galite tiesiog parašyti laišką.

Ir ne svarbu kur esate – ar dirbate užsienyje, ar gyvenate vietovėje, kur nėra psichologo, ar atostogaujate egzotiškame krašte, su specialistu galite bendrauti jūsų gimtąja kalba bei pasirinkti jums tinkamą laiką – laišką galite rašyti po visų darbų, kad ir naktį. 

Dažnai klientai pastebi, kai problema labai aštri, kalbėti apie ją būna per sunku. Tokiu atveju problemą daug lengviau išdėstyti rastu. Rašydami laišką, visada yra laiko apgalvoti savo mintis, duoti sau  minutę atokvėpio ir vėl sugrįžti prie savo minčių, jas papildyti. Jūs neriboja laikas, svetima psichologo kabineto aplinka, galimos ar menamos psichologo reakcijos.

Dėl internetinių konsultacijų elektroniniais laiškais rašykite:    Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vieno atsakymo el.paštu kaina – 25 Eur.; iš anksto numatytų trijų atsakymų kaina – 60 Eur.

Reikalingas išankstinis apmokėjimas. Parašykite man ir aš atsiusiu Jums savo sąskaitos numerį.


              

 

Naujienos

Jau vasario 8 d. Terapinio piešimo praktinis seminaras

Terapinio piešimo technika - tai instrumentas padedantis geriau pažinti save, plėsti savo sąmoningumo ribas, skatinantis kūrybiškumą, o ieškant atsakymų į rūpimus klausimus, pažadina vaizduotę ir leidžia rasti visai netikėtų atsakymų.

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...

Dzenraizgymo seminaras „Joga smegenims“

Šiuolaikiniame kupiname skubos, įtampos ir streso gyvenime žmogui būtina sustoti, atsipūsti, nusiraminti, pabūti savimi.

Skaityti daugiau...