Šeimos konsultavimas, terapija

Šeima nėra vien atskirų šeimos narių suma. Šeimą matau kaip visuminę sistemą, kur bet kurio šeimos nario jausmai, veiksmai neišvengiamai veikia kitų šeimos narių savijautą.

Šeimos terapijoje pagrindinis dėmesys skiriamas šeimos narių tarpusavio santykiams, šeimoje palaikomiems santykių modeliams, šeimoje sukurtiems mitams. Nagrinėjama kaip šie veiksniai įtakoja šeimos narių elgesį ir savijautą, kaip šeimoje kyla konfliktai bei nepasitenkinimas.  

Šeimos terapijoje padedama šeimos nariams artimiau bendrauti, keisti sutrikusius bendravimo būdus ir rasti naujus budus,  kurti naują požiūrį į gyvenimą ir kartu atrasti sprendimus, tinkančius visai šeimai.

 

Poros konsultavimas, terapija

Santykiai poroje yra nuolatos trunkantis procesas, reikalaujantis abiejų partnerių nuolatinių pastangų. Kurdami gyvenimą poroje, tikimės laimės ir harmonijos. Tačiau gyvenimą poroje apsunkina partnerių skirtumai: skirtingi savęs suvokimai, skirtingi lūkesčiai ir troškimai, moters ir vyro psichologiniai skirtumai. Nenuostabu, kad gyvenant poroje, susiduriama su kriziniais periodais, konfliktais, neretai tarp partnerių dingsta artumas, atsiranda nepasitikėjimas partneriu ir, galiausiai, atšalimas.

Porų terapija gali padėti įveikti kilusius sunkumus, atrasti naujus bendravimo būdus ar prisiminti tai, kas užmiršta.Pagalbos verta ieškoti, jei:

        Jūsų santykius ištiko krizė,

        santykiai klostosi ne taip, kaip norėtųsi,

        darosi sunku bendrauti su partneriu/sutuoktiniu,

        jaučiate, kad santykiuose su partneriu trūksta kažko svarbaus,

        norite santykius patobulinti bei atrasti abiem priimtiną buvimą kartu.

Terapijos tikslas – pasiekti pasitenkinimo poros tarpusavio santykiuose.

 Registruotis terapijai galima:

telefonu 8-685-41554

el.paštu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ;

                Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Individualūs seminarai poroms

Gyvenant poroje partneriai neišvengiamai susiduria su tuo, kad yra skirtingi. Čia ir moterų ir vyrų psichologiniai skirtumai, partnerių skirtingi savęs suvokimai, skirtingi lūkesčiai ir troškimai, skirtingi reagavimai į gyvenimo iššūkius. Todėl neretai gyvenimas poroje/šeimoje atrodo kaip nuolatinis taikymasis vienas prie kito, pastovus dalijimasis pareigomis bei kylančių problemų sprendimas.

 O tai gana sunkus iššūkis kiekvienam ir ne visiems pavyksta su to susidoroti sėkmingai... Taip pamažu tarpusavio santykiuose dingsta šiluma ir pasitikėjimas, o iš gyvenimo dingsta pasitenkinimas.

Tačiau tyrimai rodo, kad ne problemų nebuvimas ar partnerių asmeninės savybės, vertybės, požiūriai skiria laimingas ir nelaimingas poras, bet jų bendravimo pobūdis ir gebėjimas kalbėtis apie savo problemas ir skirtumus.

Mokymai skirti siekiantiems geresnių bei gilesnių tarpusavio santykių, pasitikėjimo ir pasitenkinimo santykiuose išsaugojimu ar atkūrimu.

            Mokymuose:

- analizuosime partnerių lūkesčius bei įsitikinimus, aptarsime kaip jie apsunkina jūsų santykius;

- atsižvelgdami į judviejų skirtumus, ieškosime bendrumo ir supratingumo;

- praktiškai išmėginsime kalbėjimo, girdėjimo ir supratimo būdus, galimybes reikšti vienas kitam palankius jausmus ir išsakyti tai, kas nepatinka.

Mokymai yra individualūs – t.y. mokymuose dalyvaus tik viena pora (tinka, jei neišdrįstate seminaruose viešai aptarti jums rūpimus klausimus). Mokymuose visas dėmesys bus sutelkiamas į jūsų poros poreikius bei jums reikalingų įgūdžių lavinimui.

 

Mokymų trukmė – 6 val., 4 užsiėmimai po 1,5 val. (1,5 x 4 = 6,0)

Užsiėmimai vyksta vieną kartą savaitėje.

Mokymų kaina 120 Eur.

 

Registruotis į mokymus galima:

telefonu 8-685-41554

el.paštu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ;

                Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Naujienos

Renkama nauja Savęs pažinimo terapinė grupė su meno elementais

Jau nuo balandžio 19 dienos iki birželio 7 dienos (viso 8 susitikimai).

Grupė skirta santykių su aplinkiniais ir su savimi nagrinėjimu, pasitikėjimą savo jėgomis ugdymui. 

Skaityti daugiau...

Nudažykite savo dviratį

            Taip jau būna gyvenime: kaip degi kažkokią idėja, patvirtinimą randi visai netikėtuose vietose... Taip nutiko ir man. Aistringai įtikėjusi terapinio piešimo nauda, 

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...