Žmonės į psichologą kreipiasi dėl įvairių priežasčių. Dauguma į psichologą besikreipiančių žmonių neturi jokių psichikos sutrikimų. Tačiau psichologas gali padėti įveikti kasdieniniame gyvenime kylančias problemas.

Psichologas gali padėti, jei jūs susiduriate su bendravimo sunkumais. Tai gali būti sunkumai, kylantys bendraujant su artimais žmonėmis, draugais, šeimos nariais (sutuoktiniu ar partneriu, tėvais, vaikais). Gali būti, jog jums nepavyksta užmegzti artimų ryšių ir jaučiatės vienišas. Gal jums kyla sunkumų darbe, santykiuose su klientais, kolegomis ar viršininku.

Psichologo pagalba gali padėti, jei jūs nepatinkate pats sau ar nepasitikite savimi, jei jums kyla abejonių priimant svarbius sprendimus, jei praradote gyvenimo prasmės jausmą ir kyla minčių dėl savižudybės.

Jei jūs išgyvenate stiprų psichologinį sukrėtimą (patyrėte avariją, artimo žmogaus netektį, smurtą, skyrybas, kitus traumuojančius įvykius) psichologas gali padėti išgyventi, rasti naujus būdus įveikti, įprasminti šiuos sunkius gyvenimo įvykius.

Verta ieškotis pagalbos, jei jūs esate emociškai sutrikęs, išgyvenate stiprų nerimą, liūdesį, jaučiatės depresiškas, jei jus kankina įvairios baimės (parausti, nualpti, tamsos, žmonių , vairuoti mašiną ir pan.). Jei jaučiate, kad gyvenimas tapo nebemielas, bet nesuprantate dėl ko, nebesuprantate savo jausmų, nebegalite susivokti savyje. Psichologas padės jums geriau suprasti, kas vyksta jūsų gyvenime, kartu su psichologu ieškosite išeičių iš susidariusių situacijų, psichologas bus šalia, kai nuspręsite keisti savo gyvenimą.Naujienos

Renkama nauja Savęs pažinimo terapinė grupė su meno elementais

Jau nuo balandžio 19 dienos iki birželio 7 dienos (viso 8 susitikimai).

Grupė skirta santykių su aplinkiniais ir su savimi nagrinėjimu, pasitikėjimą savo jėgomis ugdymui. 

Skaityti daugiau...

Nudažykite savo dviratį

            Taip jau būna gyvenime: kaip degi kažkokią idėja, patvirtinimą randi visai netikėtuose vietose... Taip nutiko ir man. Aistringai įtikėjusi terapinio piešimo nauda, 

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...