Žmonės į psichologą kreipiasi dėl įvairių priežasčių. Dauguma į psichologą besikreipiančių žmonių neturi jokių psichikos sutrikimų. Tačiau psichologas gali padėti įveikti kasdieniniame gyvenime kylančias problemas.

Psichologas gali padėti, jei jūs susiduriate su bendravimo sunkumais. Tai gali būti sunkumai, kylantys bendraujant su artimais žmonėmis, draugais, šeimos nariais (sutuoktiniu ar partneriu, tėvais, vaikais). Gali būti, jog jums nepavyksta užmegzti artimų ryšių ir jaučiatės vienišas. Gal jums kyla sunkumų darbe, santykiuose su klientais, kolegomis ar viršininku.

Psichologo pagalba gali padėti, jei jūs nepatinkate pats sau ar nepasitikite savimi, jei jums kyla abejonių priimant svarbius sprendimus, jei praradote gyvenimo prasmės jausmą ir kyla minčių dėl savižudybės.

Jei jūs išgyvenate stiprų psichologinį sukrėtimą (patyrėte avariją, artimo žmogaus netektį, smurtą, skyrybas, kitus traumuojančius įvykius) psichologas gali padėti išgyventi, rasti naujus būdus įveikti, įprasminti šiuos sunkius gyvenimo įvykius.

Verta ieškotis pagalbos, jei jūs esate emociškai sutrikęs, išgyvenate stiprų nerimą, liūdesį, jaučiatės depresiškas, jei jus kankina įvairios baimės (parausti, nualpti, tamsos, žmonių , vairuoti mašiną ir pan.). Jei jaučiate, kad gyvenimas tapo nebemielas, bet nesuprantate dėl ko, nebesuprantate savo jausmų, nebegalite susivokti savyje. Psichologas padės jums geriau suprasti, kas vyksta jūsų gyvenime, kartu su psichologu ieškosite išeičių iš susidariusių situacijų, psichologas bus šalia, kai nuspręsite keisti savo gyvenimą.Naujienos

Jau vasario 8 d. Terapinio piešimo praktinis seminaras

Terapinio piešimo technika - tai instrumentas padedantis geriau pažinti save, plėsti savo sąmoningumo ribas, skatinantis kūrybiškumą, o ieškant atsakymų į rūpimus klausimus, pažadina vaizduotę ir leidžia rasti visai netikėtų atsakymų.

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...

Dzenraizgymo seminaras „Joga smegenims“

Šiuolaikiniame kupiname skubos, įtampos ir streso gyvenime žmogui būtina sustoti, atsipūsti, nusiraminti, pabūti savimi.

Skaityti daugiau...