Individuali psichologo konsultacija trunka 50 minučių.

Susitikimai dažniausiai skiriami vieną kartą per savaitę pastoviu sutartu laiku.
Gali būti, kad palengvėjimą pajusite jau po kelių susitikimų. Tačiau norint, kad pasikeitimai neišnyktų, o lydėtų jus per visą gyvenimą, reikėtų juos užtvirtinti. Tam reikėtų skirti mažiausiai 3 mėnesius (trumpalaikis konsultavimas trunka maždaug 10-12 susitikimų).

Jei jūsų problema labai sudėtinga, psichologinės konsultacijos gali trukti metus ar net kelis (ilgalaikis konsultavimas). Tai gali atrodyti be galo ilgas laiko tarpas, tačiau pagalvojus apie tai, kad labai dažnai psichologinės problemos formuojasi daugelį metų, o kartais ir visą gyvenimą, tampa suprantama, kad ir joms pašalinti laiko prireikia daug.

Žmogui išgyvenant sunkią psichologinę krizę susitikimai gali vykti 2-3 kartus per savaitę.

Individualios konsultacijos kaina svyruoja nuo 20 iki 30 Eurų.

Studentams, netekusiems darbo, pensininkams taikomos lanksčios nuolaidos.

 

 

Konsultacijai užsiregistruoti galite

paskambinę telefonu +370 685 41554

arba parašę man elektroninę žinutę adresu elena@psichologaskaune.lt.

 

 


Naujienos

Jau vasario 8 d. Terapinio piešimo praktinis seminaras

Terapinio piešimo technika - tai instrumentas padedantis geriau pažinti save, plėsti savo sąmoningumo ribas, skatinantis kūrybiškumą, o ieškant atsakymų į rūpimus klausimus, pažadina vaizduotę ir leidžia rasti visai netikėtų atsakymų.

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...

Dzenraizgymo seminaras „Joga smegenims“

Šiuolaikiniame kupiname skubos, įtampos ir streso gyvenime žmogui būtina sustoti, atsipūsti, nusiraminti, pabūti savimi.

Skaityti daugiau...