Kognityvinė terapija (II).

Kognityvinės terapijos metu žmogus yra mokomas pastebėti savo mąstymo klaidas,

Kognityvinė terapija (I).

           Kognityvinės terapijos teorija teigia, kad žmogaus mintys glaudžiai susiję su žmogaus emocijomis ir elgesiu.

Egzistencinė terapija. Savo gyvenimo ekspertas. (2010-11-22)

            Svarbi egzistencinės terapijos dalis yra žmogaus unikalumo pripažinimas. Nors kiekvienas žmogus įvairius gyvenimo reiškinius supranta iš esmės panašiai, tačiau kiekvieno žmogaus supratimai išsiskiria individuliais, išskirtiniais, jo vieno jaučiamais ir jo vieno suprantamais santykiais su pasauliu ir pačiu savimi.

Egzistencinė terapija. Laisvė ir jos kaina.(2010-11-05)

Tikriausiai niekas neprieštaraus, jog žmogus gimsta laisvas. Egzistencinėje terapijoje teigiama, jog žmogaus laisvė nėra beribė. Juk žmogus pasaulyje gyvena ne vienas. Jo norai ir laisvė nuolat susiduria bei persipina su aplinkinių norais ir laisvėmis.

Egzistencinė terapija. Žmogus pasaulyje (2010-10-29)

            Įvairių pakraipų psichologai ir psichoterapeutai dažniausiai domisi vien tuo, kas vyksta žmogaus viduje. Egzistencinė terapija mėgina žvelgti į žmogų gerokai plačiau. Ji siekia atsakyti į klausimą kaip žmogus gyvena bei padėti žmogui suprasti tai.

Psichoterapija : ar man reikalinga psichoterapija?

Dažnai girdžiu iš klientų panašių klausimų. Ir nenuostabų, juk norisi tikėti, kad viskas ne taip blogai. Gal iš tiesų, nors ir patiriate nemažai sunkumų savo gyvenime, bet tvarkotės visai neblogai.

Naujienos

Jau vasario 8 d. Terapinio piešimo praktinis seminaras

Terapinio piešimo technika - tai instrumentas padedantis geriau pažinti save, plėsti savo sąmoningumo ribas, skatinantis kūrybiškumą, o ieškant atsakymų į rūpimus klausimus, pažadina vaizduotę ir leidžia rasti visai netikėtų atsakymų.

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...

Dzenraizgymo seminaras „Joga smegenims“

Šiuolaikiniame kupiname skubos, įtampos ir streso gyvenime žmogui būtina sustoti, atsipūsti, nusiraminti, pabūti savimi.

Skaityti daugiau...