Viena(s) vienatvėje


Išsiskyrimo skausmas ir nusiminimas, įniršis ir kartėlis velnioniškai skaudina. Bet dar baisesnė vienatvės baimė. Jautiesi apleistas, išmestas, išsunktas ir visiškai vienišas.

Nuo skausmo link įniršo: raskite naujų jėgų


Daugelis vyrų ir moterų išsiskyrimo metu arba po to elgiasi taip, kaip ankščiau nė nebūtų pasielgę. Jie tampa niekšiški, kandūs, brutalūs, smurtingi, kerštingi, nedori, nepakenčiami ir pavojingi, sulaužo baldus, daužosi, tampa psichoteroro meistrais, grasina savižudybe.  

Kaip įveikti jausmus skyrybų metu


Šie pratimai padės įveikti jausmus įvairiais išsiskyrimo laikotarpiais.

  • Įsigykite dienoraštį.

Užrašykite savo jausmus ir mintis.

Jausmai skyrybų metu


Išsiskyrimas paliečia vieną  jautriausių žmogaus vietų – savo vertės pajautimą.  Išeinantis partneris, nebūtinai to siekdamas, užgauna kito savigarbos jausmą. Poveikis dar sustiprėja, jei žaidime dalyvauja trečias asmuo.

Išsiskirti, o gal visgi dar palaukti?

Išsiskyrimai visuomet susiję su baime. Anot Freudo, išsikyrimo baimė apskritai yra pati pirminė baimė. Išsiskirti reiškia atsisveikinti, tačiau taip pat tai ir slenkstis į kažką naują. 

Grėsmingi simptomai: kodėl baigiasi meilė?

Nesėkmės santykių sferoje dažniausiai prasideda lėtai ir po truputį. Ar įmanoma pastebėti santuokos/partnerystės žlugimo grėsmingus simptomus? 

Meilės laiško technika

Neretai kai esame nusiminę, nusivylę, sugniuždyti ar įpykę, būna sunku meiliai elgtis su kitais. Kai mus užvaldo neigiamos emocijos, švelnūs pasitikėjimo, rūpestingumo, atjautos, pritarimo, pateisinimo ir pagarbos žodžiai tiesiog išgaruoja iš atminties.

Dialogo pozicijos

Mes kasdien esame dialogo pozicijoje su kitu žmogumi. Nepriklausomai nuo to, ar esate patruliuojantis gatvėje pareigūnas, ar pardavėjas, ar įmonės vadovas, ar tiesiog namų šeimininkė, jums kasdien tenka bendrauti su žmonėmis. Kitaip sakant, kasdien esate dialogo pozicijoje su kitu žmogumi.

Penki žingsniai,padedantys atleisti

Ko gero kiekvienas žmogus nors kartą gyvenime buvo įskaudintas: ar tai būtų draugo įžeidžiantys žodžiai, ar išdavystė, ar sutuoktinio neištikimybė, ar ... Šį sąrašą galima ilgai tęsti.

Nemylimas vaikas

Terapijoje neretai išgirstu klientų istorijas ir nuomonės apie neišvengiamus, likimo skirtus išbandymus:

Naujienos

Renkama nauja Savęs pažinimo terapinė grupė su meno elementais

Jau nuo balandžio 19 dienos iki birželio 7 dienos (viso 8 susitikimai).

Grupė skirta santykių su aplinkiniais ir su savimi nagrinėjimu, pasitikėjimą savo jėgomis ugdymui. 

Skaityti daugiau...

Nudažykite savo dviratį

            Taip jau būna gyvenime: kaip degi kažkokią idėja, patvirtinimą randi visai netikėtuose vietose... Taip nutiko ir man. Aistringai įtikėjusi terapinio piešimo nauda, 

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...