Viena(s) vienatvėje


Išsiskyrimo skausmas ir nusiminimas, įniršis ir kartėlis velnioniškai skaudina. Bet dar baisesnė vienatvės baimė. Jautiesi apleistas, išmestas, išsunktas ir visiškai vienišas.

Nuo skausmo link įniršo: raskite naujų jėgų


Daugelis vyrų ir moterų išsiskyrimo metu arba po to elgiasi taip, kaip ankščiau nė nebūtų pasielgę. Jie tampa niekšiški, kandūs, brutalūs, smurtingi, kerštingi, nedori, nepakenčiami ir pavojingi, sulaužo baldus, daužosi, tampa psichoteroro meistrais, grasina savižudybe.  

Kaip įveikti jausmus skyrybų metu


Šie pratimai padės įveikti jausmus įvairiais išsiskyrimo laikotarpiais.

  • Įsigykite dienoraštį.

Užrašykite savo jausmus ir mintis.

Jausmai skyrybų metu


Išsiskyrimas paliečia vieną  jautriausių žmogaus vietų – savo vertės pajautimą.  Išeinantis partneris, nebūtinai to siekdamas, užgauna kito savigarbos jausmą. Poveikis dar sustiprėja, jei žaidime dalyvauja trečias asmuo.

Išsiskirti, o gal visgi dar palaukti?

Išsiskyrimai visuomet susiję su baime. Anot Freudo, išsikyrimo baimė apskritai yra pati pirminė baimė. Išsiskirti reiškia atsisveikinti, tačiau taip pat tai ir slenkstis į kažką naują. 

Grėsmingi simptomai: kodėl baigiasi meilė?

Nesėkmės santykių sferoje dažniausiai prasideda lėtai ir po truputį. Ar įmanoma pastebėti santuokos/partnerystės žlugimo grėsmingus simptomus? 

Meilės laiško technika

Neretai kai esame nusiminę, nusivylę, sugniuždyti ar įpykę, būna sunku meiliai elgtis su kitais. Kai mus užvaldo neigiamos emocijos, švelnūs pasitikėjimo, rūpestingumo, atjautos, pritarimo, pateisinimo ir pagarbos žodžiai tiesiog išgaruoja iš atminties.

Dialogo pozicijos

Mes kasdien esame dialogo pozicijoje su kitu žmogumi. Nepriklausomai nuo to, ar esate patruliuojantis gatvėje pareigūnas, ar pardavėjas, ar įmonės vadovas, ar tiesiog namų šeimininkė, jums kasdien tenka bendrauti su žmonėmis. Kitaip sakant, kasdien esate dialogo pozicijoje su kitu žmogumi.

Penki žingsniai,padedantys atleisti

Ko gero kiekvienas žmogus nors kartą gyvenime buvo įskaudintas: ar tai būtų draugo įžeidžiantys žodžiai, ar išdavystė, ar sutuoktinio neištikimybė, ar ... Šį sąrašą galima ilgai tęsti.

Nemylimas vaikas

Terapijoje neretai išgirstu klientų istorijas ir nuomonės apie neišvengiamus, likimo skirtus išbandymus:

Naujienos

Jau vasario 8 d. Terapinio piešimo praktinis seminaras

Terapinio piešimo technika - tai instrumentas padedantis geriau pažinti save, plėsti savo sąmoningumo ribas, skatinantis kūrybiškumą, o ieškant atsakymų į rūpimus klausimus, pažadina vaizduotę ir leidžia rasti visai netikėtų atsakymų.

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...

Dzenraizgymo seminaras „Joga smegenims“

Šiuolaikiniame kupiname skubos, įtampos ir streso gyvenime žmogui būtina sustoti, atsipūsti, nusiraminti, pabūti savimi.

Skaityti daugiau...