Trumpai apie save:

Konsultuodama žmones laikausi nuomonės, kad nėra neišsprendžiamų problemų, tiesiog dar nėra rastas tinkamas sprendimas. Tikiu, kad kiekvienas gali atrasti jėgų keistis ir kurti gyvenimą tokį, kokio nori.

Psichologo specialybę įgijau Vytauto Didžiojo universitete.

Nuo 2005 metų individualiai konsultuoju suaugusius ir paauglius. Konsultuojant žmones supratau, jog norint efektyviai padėti žmogui vien tik psichologo išsilavinimo neužtenka. Todėl, siekiant įgyti psichoterapeuto kvalifikaciją,  tęsiau mokslus Humanistinės ir Egzistencinės Psichologijos Institute (HEPI). Pasirinkau HEPI, nes jo filosofija atitinka mano požiūrį į terapiją: konsultuojant nesiekiama pakeisti asmenybę, o siekiama padėti žmogui suprasti savo gyvenimą, jo kūrimo būdus, atrasti prasmingus ateities kūrimo kelius. 2012 metais man buvo suteikta psichoterapeuto kvalifikacija.

Nuolat keliu kvalifikaciją įvairiuose kursuose, seminaruose, konferencijose. Tobulėti padeda ir klientai, jų gyvenimo istorijos ir išmintis.

Esu Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijos tikroji narė.

 
      Domėjimosi ir veiklos sritys:

  • savęs pažinimas;
  • santykių kūrimas: santykis su savimi, santykiai su aplinkiniais (draugais, bendradarbiais, šeimos nariais), santykis su pasauliu;
  • emocijų, streso valdymas;
  • bendravimas, konfliktai.

      Veiklos formos:

  • individuali terapija,
  • porų ir šeimų terapija,
  • mokymų ir seminarų vedimas.

      Išsilavinimas:

  • 2005 m. baigiau Vytauto Didžiojo Universitetą, įgytas psichologijos magistro laipsnis.
  • 2012 m. baigiau podiplominių psichoterapijos studijų programą Humanistinės ir Egzistencinės Psichologijos Institute, suteiktas psichoterapeuto (egzistencinė terapija) kvalifikacija.


Naujienos

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...

Dzenraizgymo seminaras „Joga smegenims“

Šiuolaikiniame kupiname skubos, įtampos ir streso gyvenime žmogui būtina sustoti, atsipūsti, nusiraminti, pabūti savimi.

Skaityti daugiau...

Individualūs seminarai poroms

Neretai gyvenimas poroje/šeimoje atrodo kaip nuolatinis taikymasis vienas prie kito, pastovus dalijimasis pareigomis bei kylančių problemų sprendimas.

Skaityti daugiau...