Trumpai apie save:

Konsultuodama žmones laikausi nuomonės, kad nėra neišsprendžiamų problemų, tiesiog dar nėra rastas tinkamas sprendimas. Tikiu, kad kiekvienas gali atrasti jėgų keistis ir kurti gyvenimą tokį, kokio nori.

Psichologo specialybę įgijau Vytauto Didžiojo universitete.

Nuo 2005 metų individualiai konsultuoju suaugusius ir paauglius. Konsultuojant žmones supratau, jog norint efektyviai padėti žmogui vien tik psichologo išsilavinimo neužtenka. Todėl, siekiant įgyti psichoterapeuto kvalifikaciją,  tęsiau mokslus Humanistinės ir Egzistencinės Psichologijos Institute (HEPI). Pasirinkau HEPI, nes jo filosofija atitinka mano požiūrį į terapiją: konsultuojant nesiekiama pakeisti asmenybę, o siekiama padėti žmogui suprasti savo gyvenimą, jo kūrimo būdus, atrasti prasmingus ateities kūrimo kelius. 2012 metais man buvo suteikta psichoterapeuto kvalifikacija.

Nuolat keliu kvalifikaciją įvairiuose kursuose, seminaruose, konferencijose. Tobulėti padeda ir klientai, jų gyvenimo istorijos ir išmintis.

Esu Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacijos tikroji narė.
Esu įtraukta į Lietuvos psichoterapeutų sąvadą: www.psichoterapijosasociacija.lt/psichoterapeutu-savadas/ 
 

      Domėjimosi ir veiklos sritys:

  • savęs pažinimas;
  • santykių kūrimas: santykis su savimi, santykiai su aplinkiniais (draugais, bendradarbiais, šeimos nariais), santykis su pasauliu;
  • emocijų, streso valdymas;
  • bendravimas, konfliktai.

      Veiklos formos:

  • individuali terapija,
  • porų ir šeimų terapija,
  • mokymų ir seminarų vedimas.

      Išsilavinimas:

  • 2005 m. baigiau Vytauto Didžiojo Universitetą, įgytas psichologijos magistro laipsnis.
  • 2012 m. baigiau podiplominių psichoterapijos studijų programą Humanistinės ir Egzistencinės Psichologijos Institute, suteiktas psichoterapeuto (egzistencinė terapija) kvalifikacija.


Naujienos

Renkama nauja Savęs pažinimo terapinė grupė su meno elementais

Jau nuo balandžio 19 dienos iki birželio 7 dienos (viso 8 susitikimai).

Grupė skirta santykių su aplinkiniais ir su savimi nagrinėjimu, pasitikėjimą savo jėgomis ugdymui. 

Skaityti daugiau...

Nudažykite savo dviratį

            Taip jau būna gyvenime: kaip degi kažkokią idėja, patvirtinimą randi visai netikėtuose vietose... Taip nutiko ir man. Aistringai įtikėjusi terapinio piešimo nauda, 

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...