Neretai gyvenimas poroje/šeimoje atrodo kaip nuolatinis taikymasis vienas prie kito, pastovus dalijimasis pareigomis bei kylančių problemų sprendimas.

            Gyvenant poroje partneriai neišvengiamai susiduria su tuo, kad yra skirtingi. Čia ir moterų ir vyrų psichologiniai skirtumai, partnerių skirtingi savęs suvokimai, skirtingi lūkesčiai ir troškimai, skirtingi reagavimai į gyvenimo iššūkius. Todėl neretai gyvenimas poroje/šeimoje atrodo kaip nuolatinis taikymasis vienas prie kito, pastovus dalijimasis pareigomis bei kylančių problemų sprendimas. O tai gana sunkus iššūkis kiekvienam ir ne visiems pavyksta su to susidoroti sėkmingai... Taip pamažu tarpusavio santykiuose dingsta šiluma ir pasitikėjimas, o iš gyvenimo dingsta pasitenkinimas.

Tačiau tyrimai rodo, kad ne problemų nebuvimas ar partnerių asmeninės savybės, vertybės, požiūriai skiria laimingas ir nelaimingas poras, bet jų bendravimo pobūdis ir gebėjimas kalbėtis apie savo problemas ir skirtumus.

Mokymai skirti siekiantiems geresnių bei gilesnių tarpusavio santykių, pasitikėjimo ir pasitenkinimo santykiuose išsaugojimu ar atkūrimu.

            Mokymuose:

- analizuosime partnerių lūkesčius bei įsitikinimus, aptarsime kaip jie apsunkina jūsų santykius;

- atsižvelgdami į judviejų skirtumus, ieškosime bendrumo ir supratingumo;

- praktiškai išmėginsime kalbėjimo, girdėjimo ir supratimo būdus, galimybes reikšti vienas kitam palankius jausmus ir išsakyti tai, kas nepatinka.

            Mokymai yra individualūs – t.y. mokymuose dalyvaus tik viena pora (tinka, jei neišdrįstate seminaruose viešai aptarti jums rūpimus klausimus). Mokymuose visas dėmesys bus sutelkiamas į jūsų poros poreikius bei jums reikalingų įgūdžių lavinimui.

 

Mokymų trukmė – 6 val., 4 užsiėmimai po 1,5 val. (1,5 x 4 = 6,0)

Užsiėmimai vyksta vieną kartą savaitėje.

Mokymų kaina 120 Eur.

 

Registruotis į mokymus galima:

telefonu 8-685-41554

el.paštu : elena@psichologaskaune.lt ;

                Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Naujienos

Jau vasario 8 d. Terapinio piešimo praktinis seminaras

Terapinio piešimo technika - tai instrumentas padedantis geriau pažinti save, plėsti savo sąmoningumo ribas, skatinantis kūrybiškumą, o ieškant atsakymų į rūpimus klausimus, pažadina vaizduotę ir leidžia rasti visai netikėtų atsakymų.

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...

Dzenraizgymo seminaras „Joga smegenims“

Šiuolaikiniame kupiname skubos, įtampos ir streso gyvenime žmogui būtina sustoti, atsipūsti, nusiraminti, pabūti savimi.

Skaityti daugiau...